Ettevalmistused Lenna 1- aastaseks sünnipäevaks!

Hetkel on mul tunne nagu ma oleksin see hullumeelne, kes tähtsustab lapse 1-aastast sünnipäeva nii üle, et hakkab lausa 2 kuud varem planeerima. Ei, tegelt asi pole üldse nii hull. Lihtsalt Leenu on meil ju sünnipäevaks nii toreda kuupäeva valinud, et mul ei jäägi muud üle, kui varakult uurida ja inimesi teavitada.

Eelmine nädal sai paika, et Lenna sünnipäev toimub ühes toredas mängutoas ning seda just aasta viimasel päeval. Nii, et palun, kallis perekond, sõbrad ja Lenna mängututtavad, ärge end kuhugile ära broneerige! Kutseid ma nii vara laiali ei hakka saatma, aga väga loodan, et kõik ennast ikka kohale toovad. Kindlasti ei tasu muretseda, sest pidustused ei kesta südaööni, vaid plaanime ikka päevasel ajal selle ära korralda 🙂

Miks me nii väikse lapse sünnipäeva mängutoas peame? Esiteks ei ole meil veel oma kodu, kus pidada. Teiseks on meie pereliikmeid juba nii palju, et ruumi oleks vaja. Kolmandaks on see minu arvates üks mugavamaid variante, sest lastel on uute mänguasjade keskel palju põnevam kui kodus ning suur kergendus on ka meile, lapsevanematele, kes ei pea oma õhtut koristades veetma. Eriti veel vana-aasta õhtut.

Miks me just aasta viimasel päeval peame? Sest siis on Lennal õige sünnipäev! Positiivne on see, et inimestel on kas lühendatud tööpäev või üldse vabaks võetud ning päevasel ajal vast leiab ikka aega, et oma lapsele üks  aasta viimane mäng mängutoas pakkuda.  Miinuseks on muidugi see, et ilmselt mõned sõbrad planeerivad end Tallinnast kaugemale. Tegelikult see mõte on ka tore, et aasta viimasel päeval saame oma lähedaste seltsis head vana aasta lõppu soovida! Loodan südamest, et õnnestub ja et mõned Leenu sõbrakesed ikka kohale tulevad, sest muidu peab vist ise pallimeres ujuma hakkama.

Kuna Lenna mu blogi veel lugeda ei oska, siis kingitusest ka veidi.. Nädal tagasi tellisin ühelt osavalt puussepalt Lennale jõuluks-sünnipäevaks- uude koju – oma tuppa laua koos toolidega ning mänguasjakirstu. Töö saab ilmselt varem valmis, siis kirjutan ja näitan, mis lõpuks välja tuli 🙂IMG_7456

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga