Videopostitus – esimene perepuhkus sel aastal!

Jõudsime sel aastal  otsapidi Rakverre. Eestis perega spapuhkust pidades üks lemmik sihtkohtadest! Mõtlesin küll, et alles möödunud aastal käisime, aga see koroonaaeg oli siin nii üüratult pikk ja otsatu, et sel aastal oleks ilmselt ükskõik kuhu minek olnud megaäge.  Rakveres muidugi ei pidanud pettuma. Endiselt suurepärane Aqva spa, kõik muu käe- jala lähedal, tore linnus ja üldse selline mõnus ja rahulik! Võiks arvata, et milleks tahta sellise palavaga üldse kuskil spas puhata. Tegelikult oli ristivastupidi nii mõnus vaheldus. Esiteks oli ülimalt mugav, et inimesi oli üsna vähe ning enamus korrad, mil ujumas käisime, võisime end omapead basseinist leida. Üldse avastasime, et viimati käisime ehk märtsis veekeskuses ja Leenu siis veel väga ei ujunud. Käis küll vee all, aga edasi ei liikunud. Sel korral oli ikka hämming suur, kui ta lihtsalt vee alla läks ja ujus. Ei saagi aru, kust see oskus tuli, sest vahepeal pole me kuskil käinud. Vee all ujub juba täitsa hästi, nüüd võiks kuidagi vee peal ujumise ka selgeks saada. Aina enam mõtlen, et tahaks ta mingi hetk ujumistrenni panna.

Külastasime ka sel aastal Rakvere linnust ja kui eelnevatel oleme seal niisama kondamas käinud, siis sel aastal oli see käik rohkem miniloomaaia külastuse sarnane. Kambrid olid sel päeval kinni, kuid hoovist leidsime lambad, kitsed, kuked, kanad, haned ja jänesed. Nägime eeslit ja hobust. Täitsa tore oli! Nii, et soovitame teistel ka külastada!

Eriti tore oli lapsi rutiinist väljas näha ning kui kodus võib kiirelt kisa ja tüli tulla, siis kodust eemal on nagu viielised reas. Üldse kui tõsta see punt mugavustsoonist välja ja uutesse olukordadesse, toimub mingisugune digimuutus ja kõik hoiavad kolmekesi väga kokku. Küll aidati teineteisele ujuma minnes hommikumantlid selga või tõttasid kõik ühte lohutama, kui midagi juhtus.. no ikka kõik ühise eesmärgi nimel!  Nii, et täitsa korralik tiim, kellega koos puhkamas käia. Ütleks, et meile vanematena oli reis selline tempokas, aga täitsa nauditav! Kõik õnnestus suurepäraselt ja mis peamine, lapsed said midagi teistmoodi teha. Võrreldes viimaste käikudega oli üldse kuidagi lihtsam. Norsu ujus palju rohkem omapead ja isegi jalad ulatusid sügavamas basseinis põhja.. Leenu toimetas üldse omaette ja rosin on vaid see viimane vapper sülelaps. Õnneks tahtis vaid E. süles olla. Mulle sobis! Ja muidugi ülimalt mugav on ööbida läbikäidavas peretoas, sest kui lapsed sai ühte tuppa magama pandud, sai ise veel rahus üleval olla.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga