Edukas nädal selja taga ja pühapäevane vlog

Nii tore! Jaanuar oli väga edukas kuu ja jaanuarikuusse seatud eesmärgid said praktiliselt kõik täidetud. 24’st 4 jäi tegemata, osaliselt ka koroonapiirangute tõttu, kuid ei hullu! Veebruar ju täitsa uus kuu, vana jätkamise ja mõningate uute sihtidega. Esimene nädal on möödas ning kes mind instagramis jälgib, see juba näinud, et kajastan nädala tegemisi seal. Terve veebruarikuu saab kajastatud ning loodetavasti leiab keegi sealt enda jaoks ka motti juurde. Sel kuul on eesmärkideks seatud liikuda rohkem, kui eelmisel kuul (jaanuaris tuli samme 384 000; keskmiselt 12 300 päevas; läbitud 280 km); olla 100% äpi järgi kavas; liitusin kõhulihaste challengiga – iga päev 100 lihasharjutust ning kõige lõpuks igapäevaselt end karastada (külma dushi/lume/veega).

Veebruarikuusse sai teisigi eesmärke seatud ning naljakas, kuidas kirja pannes hakkad kohe mõtteid veeretama. Näiteks oli mul kirjas, et lapsed üheks ööks ära saata ning E.’ga mõni väljasõit teha. Samal hetkel, kui kirja panin, jõudis mõte juba Estonia spa peale liikuda ja broneeritud see saigi! Veel panin kirja, et perega koos veekeskusesse ujuma minna, sõbrannadega sööma ja kinno ning nendel punktidel juba linnuke taga.

Veel olen üheks lubaduseks märkinud rohkem jäädvustada -pildistada, filmida, kirjutada.. ning sealt tekkis mõte, et teeks üle pika aja ühe suvalise päeva vlogi, nii sai pühapäev videos ka kokku võetud!

Ma tahtsin tegelikult veel mõne sõna Kalev spa kohta kirjutada. Ei, tegu pole üldse sponsoreeritud postitusega, vaid tahaks lihtsalt hea sõnaga soovitada! Ma küll hotelli osaga kursis pole, kuid veekeskust võib küll kiita. Jälle suurepärane koht lastega külastamiseks. Mitu basseini andsid võimaluse lastel jalgu maas hoida. Lisaks tahaks kiita inimest, kes tuli ideele basseini sisenemine kaldtee näol teha. Seal said lapsed kõik endale sobiva sügavuse ukerdamiseks valida.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga