Beebid siin, beebid seal, beebid iga nurga peal ..

Küll see sotsiaalmeedia on ikka kasulik vahend! Tänu sellele on olnud hea võimalus tuttavaks saada oma laste eakaaslaste vanematega. Teadagi, siis igapäevaselt lihtsalt beebiga kodus istumine tüütab pika peale ära ning iga ema vajab veidi vaheldust. Lõin 2017 a. jaanuarilastele ühisürituste grupi, kus siis saame mugavamalt lastega seonduvaid üritusi korraldada. Oleme varemgi koos käinud, kuid viimane kokkusaamine oli eriti tore!

Kohtusime beebidega Panda mängutoas, mis on täpselt sellises vanuses lastele sobilik koht mängimiseks. Meid tuli kokku pea 20 ning kui esialgu üritati pilti kokku viia, kellega üldse neti teel suheldud on, siis lõpuks oli juba asi täitsa selge. Kleepisime nimed rinda ja sai täitsa nimeliselt teiste poole pöördutud.

Broneerisime endale kaks tundi ja see oli täpselt selline paras aeg 8 – kuustega mängimiseks. Tundub, et ka teised asjaosalised jäid väga rahule. Eriti huvitav on see, et Nora on minu jaoks koguaeg selline pisikene beebike olnud, kuid ühtäkki on ta kuidagi nii asjalikuks ja iseteadlikuks muutunud. Tema esimeseks sõnaks on muideks emme ja kui ma parasjagu kodus, maja peal ringi liigun, siis käputab ta mulle ahhetavalt „emmmmmmmmmäääääääää, emmmäääääää“ järgi. Aga siiski, siiski! Ausalt öeldes olin mängutoas valmis selleks, et pean koguaeg ta juures istuma – jälgima, et ei kukuks/tõuseks/mööda teisi üles ei roniks ja muidugi tahtsin vältida seda „emmmmmmmäääääää“ kisa. Välja kukkus aga hoopis teistmoodi. Minu 8-kuusel preilil oli täiesti kama kaks, kus ma olen või mis ma teen. Kohe, kui ta beebide vahele, mänguasjade keskele maha asetasin ja midagi kotist kiirelt tooma läksin, avastasin, et ta isegi ei otsi mind. Nii sain rahumeeli teistega vabamalt jutustada ja lapsed üles pildistada. Muideks meie beebide hulgas on selliseid fotomodelle, et püha taevas! Kõik on nii armsakesed.. tahaksin teile nii väga näidata, aga ei hakka kõigi emade luba siin eraldi küsima. Koht ja seltskond oli super ning Norale nii väga meeldis, et kahju oli kohe ära tulla!

Tegelikult on meil mõte iga 3-4 nädala tagant korra mängimas käia ning esialgu tundub, et osavõtjaid on rohkem kui küll. Tekib juba vastupidine mure, kuhu need emad ja lapsed kõik mahutada. Asja juures on eriliselt tore see, et meil on vähemalt esmamulje järgi super seltskond emasid kokku saanud! Ei mingit kibestumist, rahulolematust, näägutamist ja parastamist, vaid puhas FUN! 🙂

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga