Babe kreemidest – kasu või mitte?

Kirjutasin mõned nädalad tagasi, et meil on probleemid Nora nahaga. Vahepeal oli meil detsembrikate kokkutulek, kus üks ema küsis, kas Babe tooted päriselt ka ikka aitavad, või kirjutan ainult reklaami pärast. Ikka päriselt ka, muidu ma elusees nii palju ei kiidaks! 🙂 Möödunud kord läksid loosi vannigeel, titekõõma vastane šampoon ja pehmendav seep ning selle mõnusa paki võitis üks tore lugeja, Liis! Kirjutasin talle tagasiside saamiseks ning tegelikult ei imestanud üldse ta vastuse üle. Kopeerin selle siia ka:

Sain paki kätte. Seal oli nii palju erinevaid tooteid. Kõiki veel muidugi proovida ei ole jõudnud aga need mis juba testitud, on lihtsalt super. Lootsin küll, et üks neist on kehakreem beebile aga seda kahjuks ei olnud. Küll aga oli seal vannigeel mis on super mõnus ja jätab naha nii pehmeks ja mõnusaks(proovisin ka ise ) ja no shampoon sobib ka mu 8a tütrele, kellel kergelt lokkis juuksed, väga hästi ..  hea meel oli ka väikse päikesekreemi testri üle kuna see on mõnus kotti panna ja vajadusel lapsele määrida. Olen väga rahul nende asjadega ja kui need otsa saavad ostan kindlasti veel mitte ei hakka teisi tooteid katsetama jälle.

Nüüd viimased kolm nädalat olen ma kreeme kasutanud. Enne igasuguseid pidustusi – jaanipäevad ja juubel, sain ma Nora naha täiesti korda. Muidugi pärast pühasid tekkis tal mingisugune lööve tagasi, ei teagi kas grill-liha marinaadist, alkoholist või millestki kolmandast, mida muidu igapäevaselt ei tarbi. Pärast alkoholi tarbimist ma muidugi rinnaga ei toitnud, vaid hoidsin üsna pika vahe enne järgmist toidukorda. Muidugi tarbisin ma minimaalselt booli sees veini ning veidi siidrit, aga ega kunagi ei tea, kuidas midagi mõjuda võib. Beebid on ju üsna tundlikud.

Küll aga leidsin kreemide ja geelide hulgast endale kolm lemmikut. Õigemini kahte neist kasutan igapäevaselt ja neid kavatsen edaspidi koju ka osta. Nora naha puhul on „must have“ nüüd atoopilise naha kreem, millega kreemitan vähemalt  üks kord päevas üle keha. Atoopilise naha kreemi puhul nägingi, et muutused toimusid tegelikult juba viie päevaga. Muidugi võis ka olla see kooslus vannigeelist ja kreemist kokku.See kreem on kohe palju tihkem ja kirjas on ka, et võtab sügeluse maha. Igatahes meile väga hästi sobib. Lisan siia enne – pärast pildi, mil kasutasime iga päev hommikul ja õhtul seda kreemi ning saime mõnusa beebinaha tagasi!

Teine lemmik on meil  niisutav ihupiim, millega kreemitasin rohkem siis, kui nahk juba ilusamaks muutus. Ja ühtlasi ei kasuta ma seda ainult Nora peal, vaid Lennagi saab seda head kraami oma nahal tunda. Usun, et kui nüüd rinnapiimaga lõpetan ning atoopilise naha kreemi enam tarvis ei lähe, siis jätangi ainult ihupiima kasutusse, sest tegelikult on see Nora puhul vajalik. On juba silmaga näha, et kui mõni päev ei kreemita, läheb nahk taas karedaks. Jagasin oma eelmiseid leide ka teiste emadega ning üks lapsevanem leidis, et tegelikult kreeme ei ole üldse tarvis ning tema oma lapsel ei kasutagi midagi peale puhta vee. Ja näed nahk on ikka ilus, pehme ja sile. Ausalt öeldes ei kasutanud Lenna ajal ka ühtegi kreemi ning vannis läks tarvis vaid juuksešampooni. Tal lihtsalt ongi koguaeg ilus nahk olnud ja kaks aastat tagasi ma ei oleks isegi osanud mõelda sellele, et taolised nahaprobleemid üsna aktuaalsed võivad olla. Aga näed inimene õpib kogu elu.

Lenna oma paistes silmaga!

Kolmas toode, milleta suvel vist üldse ei saa, on aaloe geel. Meil on juunikuus siin kodus nii tohutult palju sääski olnud, et Lennast hakkas lausa kahju! Ja nagu ikka, pärast sääski ilmuvad välja ju parmud. Nimelt on ta igasugustele putukahammustustele üsna allergiline.. või õigemini kuulsin detsembrilaste vanematelt, et nii mõnigi on veel hästi tundlik. See ilmselt muutub ajaga. Küll aga oli Lenna nägu ja keha üleni sääsetorkeid täis ning need kohad läksid eriti koledaks ning paranesid üsna pikalt. Rääkimata siis sügelusest. Kui mul esialgu ei meenunudki, et meil see aaloe kodus oli, siis pärast selle avastamist läks Lennal oma ülespaistetanud punnidega palju kergemaks. Aaloe vist sobib tegelikult igale poole igapäevaseks kasutamiseks, ka pärast päikesepõletusi, kriimustusi ja kas või põletusi. Nii, et see võiks olla teine“must have” asi kodus olemas.

Lõpetuseks loosin ühele lugejale välja oma kaks lemmiktoodet (väärtuses 50 eurot) – atoopilise naha kreemi ja niisutava ihupiima, mille üle võitjal kindlasti ääretult hea meel oleks! 🙂 Ja ühelt õnnelikult, kes selle loosi võidab, ootan taaskord tagasisidet!

Loosis osalemiseks märgi BABE Laboratorios facebookis meeldivaksjaga seda postitust oma sõpradega ning jäta kommentaariumis endast märk maha!

Võitja loosin välja juba nädala pärast! 🙂

22 thoughts on “Babe kreemidest – kasu või mitte?

 1. Jane P. says:

  Jagatud Facebookis ja sooviks ka võtta loosist osa, sest hetkel peale põletushaavade saamist ja nüüd järelravis kulub niisutavat kreemi palju ning varem on lapsel diagnoositud ka atoopiline dermatiit.

 2. Mari-liis says:

  Mu õe lapsel on ka suured probleemid nahaga.lapsest nii kahju kui tal nahk jälle hullem ja ta kogu aeg ennast sügada tahab. Õde kasutab hetekl bio derma tooteid aga kindlasti oleks tal suur rõõm katsetada tooteid mida mõni teine ema kiidab.võidu korral kingiks tooted oma õele 🙂

 3. Merilyn says:

  Soovin ka osa võtta, ka meie 8 kuusel beebil on atoopiline nahk ja oleme erinevaid kreeme juba proovinud, tundub, et praegune kreem(bioderma atoderm) aitab, aga põskedelt on raske lahti saada sellest :/
  Niiet võiks ka seda proovida 🙂

 4. Marina Metsatalust says:

  BABE on imeline 🙂 nii lastele kui ka suurtele inimestele.
  Osalen loosis ja võidu puhul jagaksin oma kogemusi.

 5. viivika says:

  Tänu sellele suurepärasele blogile leitsin ka mina supper kreemi selle atoopilse kreemi mis on tõesti hea,enne seda blogi lugemist polnud mil õrna aimuginet nii võrd head ja toimivat kreemi müüdakse.

 6. Maarja says:

  Soovitaksin teil üle vaadata ka oma toidulaud. Selline nahaprobleem on enamasti seotud ka toitumisega, eriti histamiini sisaldavate toitudega, aga ka muudega. Oma neiul olen saanud naha kontrolli alla ja vaid siis, kui midgai nö keelatud nimekirjast sööb, siis on kohe nahk korrast.

 7. Kai Rästa says:

  Osalen ja jagasin. Julgen soovitada Babe tooteid kasutada beebide ja väikelaste õrnal nahal,lihtsalt parim! 🙂

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga