Attipas lastepapud Lennale!

Lenna sai Attipaselt imetoreda paki, kus sees olid lastepapud. Proovisime neid kohe ka jalga ja päris ausalt olen ma nii postiivselt üllatunud. Küll oleme ostnud talle H&M’ist igasuguseid suss-papusid ja nagadega sokke, aga siiani on kõik halvasti jalas istunud. Tegelikult märkasin ma facebookis juba ammu neid jalanõusid, aga mõtlesin, et pärast raiskan küllaltki suure summa mõttetult ära. Nüüd sai Lenna need hoopis endale kingituseks ja tõesti, tundub, et tuleb ka ise neid juurde tellida.

IMG_6150

Papude kõige suuremaks plussiks on see, et need on pehmed, painduvad ja libisemiskindla tallaga. Neil on hingav tald ja lai esiosa. Kui alguses ajas jalanõu kuju naerma, siis kodulehelt lugesin, et lai esiosa on selleks vajalik, et varbad saaksid mugavalt liikuda ning see on kognitiivse arengu jaoks hea. Muidugi kõige enam meeldis mulle see, et kui Lenna nendega püsti tõusis, siis astus ta ilusti ja kindlalt. Näiteks susside puhul tallas ta koguaeg varvaste otsas seni kuni need jalast ära libisesid.

IMG_6170

Attipas’el on üsna suur tootevalik, niisiis vaadake kodulehte SIIT ja ehk leiate enda maitsele ka midagi. Päris ausalt soovitan järele proovid! 🙂

IMG_6182

2 thoughts on “Attipas lastepapud Lennale!

  1. Elis says:

    Täiesti juhuslikult läksin vaatama FB Attipase kodukale..ja vaatasin Lenna videot. Kõik. Panin selle kinni..ja siis vaatasin uuesti. Midagi tundus tuttavlikku..läksin backiga tagasi ja lugesin video sissejuhatust..ema Laura..see ei saa olla tõsi.. 😁 Aga tõesti oligi nii, et kursavend oma nunnu perega sattus mu teele 😃😉
    Ja nii ma avastasin taas end lugemas/vaatamas teie tegemisi..kõike ei jõudnud korraga läbi vaadata/lugeda, aga nii mõndagi.
    Tore on teid taas näha, mis siis et läbi ekraani! Edu 😉

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga