Aeg lendab: 9 kuud vana mann!

DSC_3808

Meie väike kukkununnu trilla-trulla, musurulla sai täna üheksa kuud vanaks! No nii suur laps juba! Ainult kolm kuud veel ja olemegi temaga terve aasta koos veetnud 🙂 Vaikselt juba sean mõtteid aastase sünnipäeva suunas, sest ei teagi, kuidas seda sellel kõige viimasel päeval korraldada. Loodetavasti tuleb mannile ikka külalisi ka!

Lenna on viimase kuu jooksul aina asjalikumaks muutunud. Tema suurim soov on ise kõndima hakata. Saladuskatte all ütlen, et küünalt puhudes soovisime talle järgnevaks kuuks jalgu alla, äkki võtab? Sel kuul on ta proovinud iseseisvalt seista. Ülidselt on ta selline sahkerdis, et ei seisa pudeliski paigal. Aga kui juhuslikult peaks tekkima hetk, kus ta ei kiirusta, siis saab ta seismisega hakkama küll.  Veel vallutab ta usinalt treppe. Sünnipäeva puhul lasime tal täna suurest trepist üles minna (15 trepiastet) ja pool treppi tuli ise ilusti ka alla. Eks varsti vaja õpetama hakata, sest kui ükskord sinna iseseisvalt ligi peaks pääsema, oskab ta vähemalt ka ise alla tulla.

Arsti juurde lähme alles 10. kuul, seega mõõte ja kaalu ei tea. Aga nüüd vast on 8 kilo täis ja ausalt öeldes ei julgegi mõõdulinti välja võtta, sest ta on NII pikk, juba silma järgi vaadates! Viimati oli ta 73 cm ja see sai mõõdetud septembri alguses. Lisaks sain lõpuks 11. detsembriks ka silmaarstile aja. Ei anna ikka rahu ja tahaks silmad üle lasta kontrollida.

Täna pikalt ei kirjutagi, sest juba tunni pärast seame sammud lennujaama poole! Ise naersime, et normaalsed vanemad küll, lapse sünnipäeval jätavad ta maha. Aga kindlasti on tal siin Eestis parem, kui meiega kaasas olles 🙂

DSC_3835DSC_3809 DSC_3812 DSC_3818 d

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga